KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8769234
nr 876 9234
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, PT, signerad, motivet: 32x57
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:55:28
300 kr
350 kr
17 feb
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén